נועדנו ליותר. נועדנו לחופש. נולדנו מחופש וממרחב עצום של אהבה אינסופית. כל אחד מכם הוא כוכב זוהר, מאיר ומיוחד. כל אחד. רק שהיכן שהוא בדרך הסתבכנו, משהו השתבש, ועננים אפורים של סבל, כאב, תסכול, פחדים ודאגות, התחילו להסתיר את האור הטמון בנו ואנו הצטמצמנו והתכווצנו.

החיים התחילו ''לגרור'' אותנו אחריהם במקום שאנחנו נוביל אותם. איבדנו את האושר, את השמחה, את הכייף לקום בבוקר, ואת האומץ לנוע ולפעול עם מה שמשמח אותנו וקורא לנו מבפנים מתוך ביטוי מלא בלי פחד מה יגידו ואיך נראה. בלי פחד שחלילה ה''תדמית'' שבנינו תיסדק.


פחד! כל הרבה פחד ודאגות! הפחד תפס מקום עצום בלב שלנו, במחשבות שלנו, בגוף שלנו, יצר חסימות ומחלות והוא לא מאפשר לנו לבטא ולהיות את מה שנועדנו לו מלכתחילה- חופשיים, מלאי ביטוי עצמי, אוהבים ושמחים.


אבל האור שלנו לא נעלם ולא כבה. הוא קיים שם כל הזמן והוא רק ממתין ומחכה שנסיט את העננים האפורים ושנוכל להתחבר שוב לאותם כוחות שנמצאים בתוכנו בוודאות מלכתחילה. אלו אותם כוחות שאיתם הגענו לעולם כהבטחה. להעיר את אותם כוחות מתרדמה ולהוביל אותם לחזית חיינו, כך שנהיה לא רק זוהרים ומאירים לעצמנו אלא גם לכל הסובבים אותנו היקרים לנו. זה יניף את חיינו למימד שיפתיע אפילו אותנו בעוצמתו, בשמחה ובחיות שבו. זה בתוכנו וזה לגמרי אפשרי.


האושר תלוי במקום בו ההכרה שלנו נמצאת. ברגישות רבה ובעדינות הנפש נוביל אותה לשם.

הדרכה וליווי אישי

פגישות מתקיימות בקליניקה שבביתי בת"א גבול ר"ג.

במידה והמרחק לא מאפשר להגיע ניתן לשלב בין פגישות פיזיות לפגישות ב- zoom. 

במפגשים נעשה שימוש בשיטות שונות הכוללות גם תרגילי הרפייה. 

מתוך מה שעבד בוודאות עבורי ועבור אחרים אותם ליוויתי, הרכבתי דרך עבודת גוף-נפש-נשמה מיוחדת במינה, מרגשת ביותר ומאוד מגוונת.

זאת דרך ממוקדת שמובילה בוודאות לתוצאות.

דרך שמלאה באהבה, בחום, ברגישות ובעדינות הנפש.

לקביעת פגישה אישית צרו קשר :-)

054-7716218

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram