מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ (1).png

תמיכה וליווי אישי ממוקד וזמני במקומות בהם את מתמודדת עם קושי בחייך.

זאת עבודת גוף-נפש-נשמה ממוקדת, מלאה באהבה, בחום, ברגישות ובעדינות הנפש. דרך שמובילה לתוצאות.

 

במפגשים נעשה שימוש בשיטות שונות הכוללות גם תרגילי הרפייה. 

הפגישות מתקיימות בקליניקה שבביתי בת"א גבול ר"ג או דרך zoom. 

אחת על אחת- ייעוץ וליווי אישי

אורית לנדאו, ימימה אונליין, שיטת ימימה אונליין, ימימה בקבוצה, שיטת ימימה בקבוצה

המקור שלנו הוא מקום של חופש ושל מרחב עצום של אהבה אינסופית. מקום בו אין תבנית, אין צמצום, אין גבול. כל אחד מכם הוא כוכב זוהר, מאיר ומיוחד. כל אחד. רק שהיכן שהוא בדרך הסתבכנו, משהו השתבש, ועננים אפורים של סבל, כאב, תסכול, פחדים ודאגות, התחילו להסתיר את האור הטמון בנו ואנו הצטמצמנו והתכווצנו.

החיים התחילו ''לגרור'' אותנו אחריהם במקום שאנחנו נוביל אותם. איבדנו את האושר, את השמחה, את הכייף לקום בבוקר ואת האומץ לנוע ולפעול עם מה שמשמח אותנו וקורא לנו מבפנים, מתוך ביטוי מלא ובלי תלות מה יגידו ואיך נראה. בלי פחד שחלילה ה''תדמית'' שבנינו תיסדק.


פחד! כל הרבה פחד ודאגות! הפחד תפס מקום עצום בלב שלנו, במחשבות שלנו, בגוף שלנו, יצר חסימות ומחלות והוא לא מאפשר לנו לבטא ולהיות את מה שנועדנו לו מלכתחילה- חופשיים, מלאי ביטוי עצמי, אוהבים ושמחים.


אבל האור שלנו לא נעלם ולא כבה. הוא קיים שם כל הזמן והוא רק ממתין ומחכה שנסיט את העננים האפורים ושנוכל להתחבר שוב לאותם כוחות שנמצאים בתוכנו בוודאות מלכתחילה. אלו אותם כוחות שאיתם הגענו לעולם כהבטחה. להעיר את אותם כוחות מתרדמה ולהוביל אותם לחזית חיינו, כך שנהיה לא רק זוהרים ומאירים לעצמנו אלא גם לכל הסובבים אותנו היקרים לנו. זה יניף את חיינו למימד שיפתיע אפילו אותנו בעוצמתו, בשמחה ובחיות שבו. זה בתוכנו וזה לגמרי אפשרי.


האושר תלוי במקום בו ההכרה שלנו נמצאת. ברגישות רבה ובעדינות נוביל אותה לשם.

‏‏לכידה.PNG

ליאורה

למדתי לקבל את החיים בצורה יותר קלה, יותר חומלת. השגתי רוגע שהשפיע על היחס שלי למשפחה ולכל מה שסביבי. זה פתח בי צוהר למחשבות אחרות וטובות יותר. 

‏‏לכידה.PNG

עדנה

המפגשים השפיעו על כל תחומי החיים שלי ועל מערכות היחסים. תמיד יצאתי רגועה, מחוזקת ועם כלים והבנות חדשות.

‏‏לכידה.PNG

אורנית

בשיחה אחת הצלחת לתמצת עבורי את הדבר החשוב ביותר שצריכה להתרכז בו. לאות תודה שולחת אליך שיתוף של שני שירים שכתבתי לאחרונה כפרי של תהליך.