מפגשים שבועיים ב- zoom

סדנת לימוד ברוח שיטת ימימה בשילוב רפואת הנפש בדרך היהדות

Live

אז מה מקבלים?

  • סדנת Live שבועית 75 דקות

  • המפגשים הינם ממש סדנה טיפולית מרתקת ומעמיקה בה תעבדי במהלך המפגש עצמו על דברים איתם את מתמודדת ביומיום שלך

  • כל מפגש ייתן לך הבנות חדשות, מרחב מרענן ומבורך שילווה אותך לתוך חייך

  • קבוצות לימוד קטנות ביותר ויחס אישי לכל אחת

  • אחת לחודש המפגש יתמקד בשאלות ותשובות שלכן

  • וואטסאפ לקשר בינך לבין יתר המשתתפות בין המפגשים

 

  • הקלטה מצולמת של השיעור תישלח למחרת לאימייל לכל מי שפספסה או רוצה לשמוע שוב 

  • משלוח לאימייל של חלקי המקורות אותם למדנו בשיעור. חלקי המקורות נבחרו בקפידה רבה מתוך חומר רב. הם מחזקים ומכוונים במיוחד. תוכלי להדפיס אותם לחוברת או לשמור בתיקייה אצלך במחשב. 

  • וואטסאפ לחיזוק שבועי מוקלט או כתוב יישלח כל סופ''ש 

להצטרפות שלחי וואטסאפ או התקשרי

054-7716218

תלמידות ממליצות

שאלות ותשובות

כמה זה עולה?


במקום 350 ש''ח לחודש עכשיו רק: 250 ש''ח בלבד! במנוי חודשי שמתחדש אוטומטית בכל חודש בתאריך בו נרשמת. ניתן לבטל מנוי על ידי שליחת מייל. המנוי יבוטל מיידית. לא ניתן לבטל מנוי עבור חודש שכבר חוייב.
באיזה יום ושעות זה מתקיים?


צרי קשר על מנת למצוא קבוצה שתתאים לך. ניתן ליצור קשר על ידי שליחת הודעה בוואסאפ או פשוט להתקשר. פרטי ההתקשרות כאן למטה בדף.
פספסתי שיעור. איך אני יכולה לשמוע אותו?


הקלטה מצולמת של השיעור נשלחת למחרת לאימייל למי שפספסה או למי שרוצה לשמוע שוב.
החלטתי להירשם. איך אני נרשמת?


שלחי אלי וואטסאפ, השאירי לי הודעה, או התקשרי על מנת להתאים עבורך קבוצה. פרטי התקשרות כאן למטה בהמשך הדף.
מה קורה אם נרשמתי ואני רואה שזה לא מתאים לי?


אין שום בעיה. ניתן לבטל מנוי על ידי שליחת מייל. המנוי יבוטל מיידית. לא ניתן לבטל מנוי עבור חודש שכבר חוייב. לכן דאגי לשלוח את בקשת הביטול לפני מועד החיוב.
יש תמיכה וקשר בין שיעור לשיעור?


בוודאי. בדיוק בשביל זה יש: 1. קבוצת וואטסאפ לקשר של המשתתפות בין השיעורים ולהמשך לימוד משותף שלכן. 2. וואטסאפ מוקלט או כתוב לחיזוק שבועי מתוך החומר שנלמד באותו השבוע נשלח אליך כל סופ''ש בקבוצה שקטה.
איך הלימודים מתבצעים בעצם?


הלימודים מתקיימים כל שבוע במפגש live בכיתה ווירטואלית. בכל שבוע יישלח אליך לינק לכניסה לכיתה. הלימודים אינם תיאורטיים. הם נוגעים ישירות בכל מה שכולנו מתמודדות איתו ביומיום. השיעור פתוח גם לשאלות של המשתפות על החומר הנלמד, מה שעושה את השיעור חי ודינמי. שאלות שמועלות במהלך השבוע בקבוצת הוואטסאפ של הקורס גם כן מקבלות מענה בתוך השיעור. כל מפגש מורכב מחלק תיאורטי ומחלק שבו אתן ממש עובדות על החומר הנלמד בשיעור תוך כדי הנחייה וליווי על מנת ל'הוריד' את החומר הנלמד לתוך החיים שלכן בעיקר במקומות בהן אתן נתקלות בחסימות, בקושי, בכאב. בנוסף, את השיעורים מלווה מחברת אישית שלך שבה את כותבת את הבנותייך. בשפה של ימימה זה נקרא "מלאכות".
אפשר לפרט עוד על תוכן הלימוד?


פירוט על הלימוד: כיצד לתת לעצמנו יחס טוב בזמן חולשה. בזמן שאנחנו לא במיטבנו. למה אנחנו סובלות? מה מטרת הסבל וכיצד ממש להפוך אותו למקפצה להתפתחות שלנו כ"יתרון האור מתוך החושך". לזהות בתוכנו את החלק התגובתי שבנו, ההישרדותי, החוסם, להפריד אותו וממש לעבור ולבסס את החלק המתפתח והנבנה בתוכנו על מנת שנוכל להוביל את חיינו למקום הרצוי לנו. נלמד להפריד בין ''מה שקרה'' לבין מה שאני חווה ברגש שלי- הפרשנות שאנו נותנות למתרחש קובעת לחלוטין את איכות חיינו ומייצרת בהתאם את הרגשות שלנו. האם ניתן ליצור פרשנות אחרת למתרחש? ניתן בוודאות! אנו נבסס הבחנות חדשות ונתרגל אותן באופן מעשי כך שיביאו עמן הקלה עצומה ויפתחו בפנינו מרחבים חדשים של חופש ושמחה. ​נחבור לכוחות האיזון והריפוי שקיימים בכל אחת מאיתנו בוודאות מלכתחילה. ​מימוש עצמי- נעיר מחדש את הכוח הטוב והאוהב שבתוכנו ונוביל כוח זה לחזית חיינו על מנת שנוכל לבחור את המיטיב והמועיל עבורנו. ​רפואת הנפש בדרך היהדות- הכרת המבנה הנפשי והרוחני מתוך חוכמת הנפש ביהדות שתעזור לנו לחיות ביתר הרמוניה עם עצמנו וכתוצאה עם כל הסובב אותנו. ממש ניקוי רעלים נפשי ורגשי. ​חגי ומועדי ישראל- נחבור למשמעות ולכוחות הפנימיים של כל חג ומועד (כל חג בזמנו) ונראה כיצד האור המיוחד של כל חג הוא הזדמנות נפלאה עבורנו לקבלת כוחות מיוחדים לעבודה פנימית. ​עוד- שילוב של ''פנינים'' ממש! מתוך שיטות רבות ומגוונות שירחיבו את הכרתך ויחזקו אותך בכל מה שאת מתמודדת איתו. חברותא של נשים- להיפגש עם קבוצה תומכת ומאפשרת של נשים.
אני מצטרפת באמצע הלימוד- איך אבין ואשתלב? לא חסר לי חומר?


הלימוד הוא מעגלי ושונה לגמרי מכל מהלך לימודי שמוכר לנו. את תרגישי את זה מיד. בכל שלב שבו תצטרפי תוכלי לראות שאת משתלבת ושהנושא נוגע בך ממש ישירות. בנוסף, בהרשמה תקבלי ערכת שיעורי מבוא מצולמים שיאפשרו לך כניסה עוד יותר חלקה ללימוד. הפקת ערך תהיה לך כבר מהשיעור הראשון אליו תצטרפי.

מחיר:

במקום 350 ש''ח לחודש

עכשיו רק-

250 ש''ח בלבד!

 

ללא כל התחייבות! את תמיד יכולה לבטל את התשלום החודשי המתחדש הבא

__לכידה-removebg-preview (1).png

מתנה למצטרפת

הרפיות ברוח הלימוד לבוקר ולערב. מכיל שלושה חלקים

אורית לנדאו, לימודי ימימה, שיטת ימימה
__לכידה-removebg-preview (1).png

מתנה למצטרפת

ערכת מבוא ללימוד מצולמת בעלת ארבע פרקים

אורית לנדאו, לימודי ימימה, שיטת ימימה