אונליין- מפגשים שבועיים

לימוד על פי שיטת ימימה בשילוב בריאות הנפש ברוח היהדות

Live

אז מה מקבלים?

שיעור Live שבועי 60 דקות 

קבוצת פייסבוק סגורה לשיתופים שלכן

*

הקלטה מצולמת של השיעור תישלח למחרת לאימייל לכל מי שפספסה או רוצה לשמוע שוב 

*

משלוח לאימייל של החלק אותו למדנו בשיעור 

*

וואטסאפ לחיזוק שבועי מוקלט או כתוב יישלח כל סופ''ש בקבוצה שקטה

תלמידות ממליצות

שאלות ותשובות

כמה זה עולה?


במקום 220 ש''ח לחודש עכשיו רק: 185 ש''ח בלבד! במנוי חודשי שמתחדש אוטומטית בכל חודש בתאריך בו נרשמת. ניתן לבטל מנוי על ידי שליחת מייל. המנוי יבוטל מיידית. לא ניתן לבטל מנוי עבור חודש שכבר חוייב.
באיזה יום ושעות זה מתקיים?


צרי קשר על מנת למצוא קבוצה שתתאים לך. ניתן ליצור קשר על ידי שליחת הודעה בוואסאפ או פשוט להתקשר. פרטי ההתקשרות כאן למטה בדף.
פספסתי שיעור. איך אני יכולה לשמוע אותו?


הקלטה מצולמת של השיעור נשלחת למחרת לאימייל למי שפספסה או למי שרוצה לשמוע שוב.
החלטתי להירשם. איך אני נרשמת?


שלחי אלי וואטסאפ, השאירי לי הודעה, או התקשרי על מנת להתאים עבורך קבוצה. פרטי התקשרות כאן למטה בהמשך הדף.
מה קורה אם נרשמתי ואני רואה שזה לא מתאים לי?


אין שום בעיה. ניתן לבטל מנוי על ידי שליחת מייל. המנוי יבוטל מיידית. לא ניתן לבטל מנוי עבור חודש שכבר חוייב. לכן דאגי לשלוח את בקשת הביטול לפני מועד החיוב.
יש תמיכה וקשר בין שיעור לשיעור?


בוודאי. בדיוק בשביל זה יש: 1. קבוצה סגורה בפייסבוק לקשר של המשתתפות בין השיעורים ולהמשך לימוד משותף שלכן. 2. וואטסאפ מוקלט או כתוב לחיזוק שבועי מתוך החומר שנלמד באותו השבוע נשלח אליך כל סופ''ש בקבוצה שקטה.
איך הלימודים מתבצעים בעצם?


הלימודים מתקיימים כל שבוע במפגש live בכיתה ווירטואלית. בכל שבוע יישלח אליך לינק לכניסה לכיתה. הלימודים אינם תיאורטיים. הם נוגעים ישירות בכל מה שכולנו מתמודדות איתו ביומיום. השיעור פתוח גם לשאלות של המשתפות על החומר הנלמד, מה שעושה את השיעור חי ודינמי. ניתן להעלות שאלות במהלך השיעור עצמו לצ'אט ולקבל עליהן מענה. שאלות שמועלות במהלך השבוע בקבוצת הפייסבוק הסגורה גם כן מקבלות מענה בתוך השיעור. בנוסף, את השיעורים מלווה מחברת אישית שלך שבה את כותבת את הבנותייך. בשפה של ימימה זה נקרא "מלאכות".
אפשר לפרט עוד על תוכן הלימוד?


פירוט על הלימוד: הכרת הטוב- מוטיב מרכזי ביותר בלימוד של ימימה. לתת לעצמנו יחס טוב בזמן חולשה. בזמן שאנחנו לא במיטבנו. רק כשנחבור לטוב שבנו, נוכל לראות גם את הטוב באחרים. הילדה והלומדת- מוטיב מרכזי נוסף בלימוד של ימימה. נבחין ונפריד בתוכנו את ה''ילדה'', החלק התגובתי שבנו, ההישרדותי, מול ה''לומדת'', החלק הנבנה והמתפתח שבתוכנו, על מנת שנוכל להוביל את חיינו למקום הרצוי לנו. הפרדה בין ''מה שקרה'' לבין מה שאני חווה ברגש שלי- הפרשנות שאנו נותנות למתרחש קובעת לחלוטין את איכות חיינו ומייצרת בהתאם את הרגשות שלנו. האם ניתן ליצור פרשנות אחרת למתרחש? ניתן בוודאות! אנו נבסס הבחנות חדשות ונתרגל אותן באופן מעשי כך שיביאו עמן הקלה עצומה ויפתחו בפנינו מרחבים חדשים של חופש ושמחה. נחבור לכוחות האיזון והריפוי שקיימים בכל אחת מאיתנו בוודאות מלכתחילה. מימוש עצמי- נעיר מחדש את הכוח הטוב והאוהב שבתוכנו ונוביל כוח זה לחזית חיינו על מנת שנוכל לבחור את המיטיב והמועיל עבורנו. תובנות מחכמת הקבלה- נשלב בלימוד תובנות מחכמת הקבלה שנוגעות בכל תחומי החיים. נלמד על הכוחות שמנהלים את המציאות ונראה כיצד הם יכולים לעזור לנו לחיות ביתר הרמוניה עם כל הסובב אותנו. חגי ומועדי ישראל- נחבור למשמעות ולכוחות הפנימיים של כל חג ומועד (כל חג בזמנו) ונראה כיצד האור המיוחד של כל חג הוא הזדמנות נפלאה עבורנו לקבלת כוחות מיוחדים לעבודה פנימית. חברותא של נשים- להיפגש עם קבוצה מכילה ומאפשרת של נשים. עוד- שילוב של ''פנינים'' ממש! מתוך שיטות רבות ומגוונות שירחיבו את הכרתך ויחזקו אותך בכל מה שאת מתמודדת איתו.
אני מצטרפת באמצע הלימוד- איך אבין ואשתלב? לא חסר לי חומר?


הלימוד הוא מעגלי ושונה לגמרי מכל מהלך לימודי שמוכר לנו. את תרגישי את זה מיד. בכל שלב שבו תצטרפי תוכלי לראות שאת משתלבת ושהנושא נוגע בך ממש ישירות. בנוסף, בהרשמה תקבלי ערכת שיעורי מבוא מצולמים שיאפשרו לך כניסה עוד יותר חלקה ללימוד. הפקת ערך תהיה לך כבר מהשיעור הראשון אליו תצטרפי.

המחיר:

במקום 250 ש''ח לחודש

עכשיו רק-

195 ש''ח בלבד!

מתנה למצטרפת

הרפיות ברוח הלימוד לבוקר ולערב. מכיל שלושה חלקים

אורית לנדאו, לימודי ימימה, שיטת ימימה

מתנה למצטרפת

ערכת מבוא ללימוד מצולמת בעלת ארבע פרקים

אורית לנדאו, לימודי ימימה, שיטת ימימה

054-7716218

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram